Majitel restaurace je Miloslav Čermák, který Vás vždy rád přivítá osobně. Máme pro Vás připraveno více než sto mexických specialit s širokým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů.

Naše mexická restaurace má kapacitu 55 míst uvnitř a dalších 80 míst v klidné zahradě s dětským koutkem a koutkem pro Vaše domácí mazlíčky (oddělené od sebe). Zahrada je otevřena dle pěkného počasí a Vašich přání. Uspořádáme pro Vás zahradní párty – narozeninové párty Vašich dětí, příbuzných či známých.

Nabízíme možnost pronájmu celé naší provozovny včetně zahrady s grilem a dětským koutkem pro uzavřenou společnost. Dle Vašich nároků zajistíme živou hudbu, barmana, dětské představení. Skupinám vytvoříme návrhy menu s cenovou kalkulací.

Vše dle Vašich osobních přání – Připravíme pro Vás narozeniny, podnikové párty, svatby, rauty, promoce a další akce. Nabízíme možnost pronájmu celé naší provozovny včetně zahrady s grilem a dětským koutkem pro uzavřenou společnost.

Dle vašich nároků zajistíme živou hudbu, barmana, dětské představení. Vše dle Vašich osobních přání – Vy máte své sny a my Vám je splníme.

Vyplňte si svá přání a napište nám mexicopueblo@seznam.cz nebo zavolejte přímo majiteli na mobilní telefon +420 777 301 323.